...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...

WELCOME TO HELL
 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Psali o nás

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
vojta




Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 08. 07. 09

Psali o nás Empty
PříspěvekPředmět: Psali o nás   Psali o nás EmptyWed Apr 14, 2010 7:02 am

(první vydádí školního časopisu Pigment, autorem emařka s patkou, co hraje v nezávislý kapele Kolden Houlfield)

Hudební minifestiválek
V předvečer oficiálního zahájení Symposionu 09 se v neděli večer konala v aule hudební akce, která měla původně být jakýmsi minifestiválkem školních kapel z GJK. Nakonec se ale kvůli nemocem, zranění a jiným komplikacím line-up celého večera dost promíchal a kromě kapely Holden Caulfield nebyla žádná ryze školní. Tento večer odstartovala klasická rockovka The Dandelions. Na jejich pětačtyřicetiminutovém setu se trošku podepsaly nějaké technické problémy, které bylo ještě potřeba doladit – škoda. Jinak podali vcelku upřímný a přesvědčivý výkon. Po nich pódium patřilo kapele Lobova Zvěst. Nikdy jsem je předtím neslyšela, a tak se musím přiznat, že jsem už kvůli názvu měla menší předsudky. Byla to nejtvrdší kapela večera a zároveň nejvzdálenější mému hudebnímu cítění. Upřímně řečeno mě ani trochu nebavili. Jejich set jsem nakonec kvůli ranní bolesti hlavy, která se nezapomněla po odeznění prášků vrátit, neslyšela celý a aulu jsem opustila. Tímto se jim dodatečně omlouvám. Poslední kapelou měli být indie rockeři Holden Caulfield. Byl to jejich první (ještě neoficiální) koncert, tedy jakási generálka na doby budoucí. I přes bolest hlavy mě vystoupení téhle kapely složené z členů Fake Tapes a (nyní už rozpadlých) NaPsuVši hodně bavilo. Bylo na nich vidět, že už mají velké zkušenosti a jako první kapela večera se na pódiu chovali trochu profesionálně. Když kolem půlnoci skončili, měla jsem pocit, že hudební vložka Symposionu 09 se vcelku povedla a budu se těšit na příští rok!
(autorka nechce být jmenována)
Návrat nahoru Goto down
Fána

Fána


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 24. 08. 09
Age : 32

Psali o nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psali o nás   Psali o nás EmptyWed Apr 14, 2010 5:26 pm

Tahle rezence je skutečně špatná... Tu holku bych chtěl vidět a pochcat jí hlavu....
Návrat nahoru Goto down
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

Psali o nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psali o nás   Psali o nás EmptyWed Apr 14, 2010 10:40 pm

Příště musíme taky spadnout z pódia, abysme se pohybovali dostatečně profesionálně Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Psali o nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psali o nás   Psali o nás Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Psali o nás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
... :: .:Forum pyčo:. :: INFO pro všechny-
Přejdi na: