...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...

WELCOME TO HELL
 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 LOBO v Řecku?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptySun Nov 07, 2010 5:46 pm

Takže buď na silvestra, nebo o prázdninách chcem vzít kamarády a jet k Danovi dobaráku na Korfu. Letenka se prej dá sehnat za 600 tam i zpátky, ale musí se to schánět hodně dlouho dopředu. První vejlet do Řecka by byl spojenej s koncertem v O2 hospodě a popřípadě (že bychom se tam nějak dostali) i v rockovim yachtklubu v Athenach...
Návrat nahoru Goto down
Petr
Admin



Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 04. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyMon Nov 08, 2010 10:46 am

na silvestra nemůžu, hrajeme v Peci.

o prázdninách s tim nebude vetsi problem ale jeden mesic chceme jet eurotrip, takze by to chtelo dohodnout dopredu presnej termin
Návrat nahoru Goto down
https://lobovazvest.forumczech.com
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyMon Nov 08, 2010 5:53 pm

To je jasný, termín se musí dohodnout i kvůli těm levnejm letenkám a tak...
Návrat nahoru Goto down
danny




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 10. 10

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyTue Nov 09, 2010 6:29 pm

Takže, koukal jsem na wizz air, kteří dost často lítají právě na Korfu, na silvestra je to zabitý, protože není sezóna a kromě toho, že je Korfu tou dobou úplně mrtvý, tam nelítá skoro nic. O prázdninách už to vypadá líp, ale je důležitý nějakym způsobem vyřešit jak vzít bicí, kdyby to bylo potřeba. Každopádně víc by se mi líbila představa hrát v tom Yachtklubu, kde to pořece jenom neni žádnej vidláckej podnik, pak by to ale znamenalo sehnat si ubytování někde v Aténách, což už by zase lezlo do prachů( ke strejcovi se nmůže nakýblovat 5 punkáčůVery Happy. Každopádně na Korfu bych se rozhodně vypravil ať už třeba jenom pochlastat u moře, když tu je ta možnost!
Návrat nahoru Goto down
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyThu Nov 25, 2010 10:57 pm

Tak já jsem pro první tejden v srpnu....konkrétně třeba: 1-10.
Návrat nahoru Goto down
Petr
Admin



Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 04. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyFri Nov 26, 2010 9:32 pm

muzu se zeptat jak a kdo planuje vsechno jet ?
Návrat nahoru Goto down
https://lobovazvest.forumczech.com
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptySat Nov 27, 2010 1:28 pm

Prej nás tam může bejt spousta, takže třeba za mě jedu já a Bára.
Návrat nahoru Goto down
Petr
Admin



Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 04. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptySun Nov 28, 2010 2:47 pm

Asi sem celej plán špatně pochopil, chcete jet na korfu s tim že zahrajeme jeden koncert (na jakou aparaturu ? ) a pak budeme tejden chlastat na korfu ?

jo jinak pristi středu mám koncert, takže na zk nebudu -> budu ve čtvrtek cca od půl osmý
Návrat nahoru Goto down
https://lobovazvest.forumczech.com
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptySun Nov 28, 2010 8:48 pm

Spíš chcem jet na tejden chlastat na korfu a pokud to nějak pude, tak si tam třeba i zahrát.
Návrat nahoru Goto down
Petr
Admin



Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 04. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptySun Nov 28, 2010 10:10 pm

se mnou na tenhle vejlet napevno nepocitejte - pro mě letenky neřešte kdyžtak si je zařídim sám (důvody sou delší, nebudu je vypisovat, nicméně pokud je tam koncert jako možnost, tak tam nejsem tak podstatnej)
Návrat nahoru Goto down
https://lobovazvest.forumczech.com
Mikulasch




Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 24. 07. 09

LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? EmptyFri Dec 03, 2010 9:35 pm

ok, ale chtělo by to se nějak domluvit už, co se týče ostatních a popřípadě nějakejch dalších kamarádů, ať můžem začít řešit ten let.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





LOBO v Řecku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: LOBO v Řecku?   LOBO v Řecku? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
LOBO v Řecku?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lobo Art 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
... :: .:Forum pyčo:. :: Akce-
Přejdi na: